Košice, kam musíte zajít?!

Když někdo viděl mé fotky, padala otázka: „Proč zrovna Košice?“ Není to náhoda, protože zde mám rodinu, každopádně nikdo nikdy nevíme, kam nás vítr zanese, tak vám nabídnu několik tipů, kde se můžete skvěle najíst, kdybyste sem zabloudili.

img_3581
Letošní skvělou novinkou byl LEO Express! Kdo jezdíte Praha-Košice, tak asi chápete.

Vlastně až v letošním roce, co jsem byla s mamkou za rodinou, jsme začaly skutečně googlit a snažit se najít to nejlepší, abychom nebyly opět v gastronomickém šoku. A konečně jsme nešláply vedle!

Prvním místem byla raw kavárna San Domenico Caffé, kde jsme si vychutnaly raw dezerty, a ač nejím sušenky oreo, tak těm raw jsem neodolala. Moc dobrá snídaně.img_3589Takovým vrcholem, ale zároveň jediným obědem, byla Kaviareň Slávia, no nepředstavujte si tu pražskou, tohle místo bylo boží. img_3628Jen ten dezert jsem čekala chuťově zajímavější.

Posledním místem byla Café de Paris. Tuto malou kavárnu, ač leží na hlavní třídě, není těžké přehlédnout, ale to by byla škoda. Tuto cukrárnu si otevřel francouzský cukrář, a skutečně se tu budete na moment cítit jako ve Francii. Nabídka dezertů je velmi bohatá, a možná budete mít problém si vybrat. img_3676Jediné, co mě trochu uvidilo, bylo to plastové brčko v horké čokoládě, a ještě více ta plastová lahev neperlivé vody. Jinak super!img_3677Pokud máte rádi sladký popcorn, tak nepřehlédněte tento pojízdný ochůdek, který tam je snad odjakživa.fullsizerender-3-4

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s